Sosyal Medyada Büyüme Programı


Dijital çağ tüm hızıyla devam ediyor ve çevrimiçi iş fırsatları yaratmanın önemini ve değerini biliyoruz. Yarı pasif ve pasif gelir elde etmenin en iyi yollarından biri, popüler ve güvenilir ürün ve hizmetleri tanıtarak bağlı kuruluş pazarlamasına katılmaktır.


MedyaPanelim'de, hizmetlerimizi kullanan kişilerin de bu hizmetlerin tanıtımından yararlanmasını istiyoruz! Önerdiğiniz arkadaşlarınızın MedyaPanelim'den satın aldığı hizmetler için size %10 kazanç elde etmeyi sunuyoruz. 


Yönlendirdiğiniz her yeni müşteri tarafından yapılan her yeni satın alım, %10 kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir! Yarı pasif geliri bu şekilde saf pasif gelire dönüştürebilirsiniz.

smm paneli para kazanma

Sosyal Medya Büyümesiyle Kazanmaya Başla

güvenilir smm panel

Sosyal Medyada Büyüme Programı Nedir?

Ortaklık programımız, internetteki insanlara hizmetlerimizi başkalarına tavsiye ederek para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu programın amacı, kullanıcılarımızın yardımıyla müşteri ağımızı genişletmektir. Ortaklık programımız şu kişiler için uygundur:


1. MedyaPanelim'i arkadaşları ve ailesi ile tanıştırmak isteyenler

2. Blog yazarları ve web sitesi sahipleri

3. E-posta pazarlamacısı

4. Herhangi bir sosyal medya platformunda rol alanlar


Benzersiz yönlendirme bağlantınızı (Affiliate) kullanarak başkalarını web sitenizde, blogunuzda veya sosyal medya profilinizde hizmetlerimizi kullanmaları için yönlendirin.

Destek ekibimiz, optimize edilmiş bir bağlı kuruluş pazarlama stratejisi bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

takipçi satın al